GENEL BAŞKANIMIZ RESUL PARTİCİ’NİN ANNELER GÜNÜ MESAJI

GENEL BAŞKANIMIZ RESUL PARTİCİ’NİN ANNELER GÜNÜ MESAJI
GENEL BAŞKANIMIZIN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Bugün 12 Mayıs !
Gözlerini ilk kez açtığında bir Kadının kucağındaydı minik bedenin. Sonra, onun o eşsiz ve sevgi dolu kalbini fark ettiğinde ‘Anne’ dedin ona.
Annen, evrendeki milyonlarca yıldızdan kendisi için en değerlisi ve vazgeçilmez olduğunu söylediğinde sana, sen henüz yaş almamıştın belki de.
O seni ilk fark eden, seni ilk keşfeden… O tüm yaptıklarıyla sana iyi bir gelecek için çabalarken aynı zamanda da tek karşılık beklemeyen.
Yine de sordular adettendi : “Bu dünyadaki beklentiniz nedir? ” diye. Anne durdu ve gülümsedi, ekledi ardından. Yeryüzünün tüm güzelliklerini koydu dileğinde, bir kuşun uçuşunu mesela, bir dalın çicek açışını, bir bebeğin tebessümünü koydu beklentileri arasına, az ilerde birlikte oyunlar oynayan iki çocuk ekledi oraya biri tekerlikli sandalyesindeydi ve adeta rüzgarla dans ediyordu diğeri uçurtmasının ipine iyice sarılmıştı ve kahkahası herkesi kıskandırıyordu… Anne bunları ekledi beklentisine. Yani yine çocuklar içindi tüm düşüncesi, eşit ve ulaşılabilir yarınlar içindi.
Bizler Engelsiz Eğitim Çalışanları Sendikası olarak bu beklentilerin bilincinde ve yarınları bu şekilde inşa etme hususunda yüklendiğiniz misyon ile bunun mücadelesindeyiz.
Engelsiz Eğitim Çalışanları Sendikası olarak siz değerli Annelerimizin, evladı vatan toprağı için şehit düşen ve ülkemizin dört bir yanında vatanı korumak için görev yapan kahramanlarımızın Annelerinin bu özel ve güzel gününü kutluyoruz. Sizlere Minnettarız.
Eğitimin dönüştürücü gücüne inanarak, adım adım Engelsiz Yarınlara Sizlerle, Siz değerli Annelerimizle.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.